Ponyclub tagok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyéb állatok

+7
lovas Réka
őrangyal
Mony
Bucs
Gengsty
Pici Csillagfény
Lóbolond
11 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  polomandi 2007-10-28, 22:52

az ieneket megbírnám egy kanál vízbe folytani :grrr:
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Spirit 2007-11-06, 22:35

hát..mondjuk nem olyan kövér a csaj, de az a póni tényleg nagyon kicsi neki... hm.. hm.. hm.. és az már szánalmas hogy ott vagánykodik meg azthiszi ő a Jani mikor nem is tud semmit áh szánalmas dühös Rolling Eyes Evil or Very Mad de ez tényleg olyan igazságtalanság hogy aki ilyen IQbajnok és egyáltalán nem érdemelné meg annak több lova is van és aki meg megérdemelné meg igazán tényleg teljes szívéből szeretne annak meg nesze semmi fogd meg jól Evil or Very Mad Sad szal ez olyan szar.. Sad én is úgy szeretem Mázlikámat de jó ha hetente-kéthetente 1x mehetek lovagolni..^^ és még akkorsem biztos hogy lepucolhatom mert lehet nincs idő rá.. mert ugye még csikó és még nincs belovagolva szal nem rajta lovagolok...de ..áh.. Sad Sad pedig olyan jó lenne ha az enéym lenne, és itt lenne a kertben annyira jó lenne áh... Sad nem is idegesítem magam rajta...csak szomorú leszek.. Sad
Spirit
Spirit
Új tag
Új tag

Hozzászólások száma : 52
Age : 30
Location : GyöngyösSolymos
Registration date : 2007. Oct. 14.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Spirit 2007-11-06, 22:39

és ígyis csak én szeretem.....szinte mindenki utálja meg ha nem is utálja akkor haragszik rá mert szétszedte a karámot meg egyszer elszökött pedig csak foglalkozni kéne vele... én pl nyáron elkezdtem vele foglalkozni, és a lovászoknak egyszer mikor trágyáztak kitört a boxából mikor én pucoltam meg hozzámbújt...és most is már úgy szoktam lepucolni hogy nem kötöm ki... szinte egyik lovat sem lehet úgy, erre én azt a "hülye nemnormális lovat" simán le tudom pucolni úgy hogy nincs kikötve szal..
Spirit
Spirit
Új tag
Új tag

Hozzászólások száma : 52
Age : 30
Location : GyöngyösSolymos
Registration date : 2007. Oct. 14.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  lovasbetti 2007-11-07, 20:12

itthon van egy csomó hal egyik tesómnak, zebrapintyő a másik tesómnak örül Nekem meg két nyulam, Trixi és Drixi lol! Meg van a két kutyunk szuper
lovasbetti
lovasbetti
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 147
Age : 31
Registration date : 2007. Oct. 29.

http://www.gportal.hu/ponylo

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  polomandi 2007-11-08, 19:58

de legalább neked ott van Mázli..Neno és köztem köbö 100 km van hm.. jó ha egy évbe egy hetet vele lehetek és még ugye lovagolni se lehet rajta így csak ha arra megyek a boxa felé megsimogatom hozzá bújok azt ennyi hm.. pedig ugy imádom a kicsikémet és mégis messze van Sad
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Spirit 2007-11-08, 23:51

jóh, de te legalább tudod hogy szeretik Sad én meg azt hogy jóformán örülhetek ha valaki foglalkozik vele Sad júóh mondjuk most a Gyuri lovászkodik, és benne megbízom, ő tök normális meg minden, de úgy el van hanyagolva szegénykém Nenokád meg vígan rohangál a futószáron és be lesz lovagolva és lehet hogy mire te mész jövőre, addigra már te is lovagolhatod lécci én meg örülök ha addigra nem adják el sírós de én nem is engedném de am. majd a zsíros karcsika pont rám hallgat... mérges, dühös hiszen így mire jó neki.. van egy tökéletes csikója, de ideges, cseles, okos, és ezt a maga hasznára ki is használja, és a legtöbben nem úgy állnak hozzá mint én^^ hogy odamennek szeretgetni mert azért ha belegondolsz, vannak a jó kis többmillás versenypaccók, és a kis nyomi villanyjancsi jelenti nekik a kerítést...röhögve át tudnák ugrani, +csak annyi lenne a túljutás, hogy átmennek rajta már el is dől a bot amire fel van aggatva.. és Mázlem mit csinál? odamegy, megcsípi, nagy ívbe lesz*rja, és szépen szétszedi és kimegy, mert ő ezt akarta, és úgy gondolta hogyha meg tudja csinálni, és neki jobb lesz úgy szabadon akkor hajrá... kevés ilyen ló van.. mint mondom a versenylovak röhögve át tudnák ugrani, volt hogy egyszerre volt kinnt a 2herélt +a mén mind ugró, kis villanyjancsi, és bennmaradnak..szal..érdekes.. és am. ezért nem a kedvence ott senkinek se Mázli sírós lécci :S pedig olyann mozgása van ló hát igen, arab a szentem cerelmes shagya..félig..és félig kisbéri..vagy magyar sportló..??nemm kisbéri szerintem..nemtom..Szaffi csikója és kész na rendeer
Spirit
Spirit
Új tag
Új tag

Hozzászólások száma : 52
Age : 30
Location : GyöngyösSolymos
Registration date : 2007. Oct. 14.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Spirit 2007-11-08, 23:53

mért írok én ilyen sokat..^^ na mind1.... kinyújta a nyelvét szal.. meg ki akarják heréltetni sírós pedig olyan fedező lenne belőle pacika nah mind1... kinyújta a nyelvét
Spirit
Spirit
Új tag
Új tag

Hozzászólások száma : 52
Age : 30
Location : GyöngyösSolymos
Registration date : 2007. Oct. 14.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  polomandi 2007-11-09, 18:14

Az én kis cukorkám meg köbö egy hete dobta le a zolit oan szinten,h eltört a kulcs csontja szal.. hm..

de annyira imádni való és őt mindenki szereti mert egy kis cukii husii édi bédi tünci münci Very Happy és ugy imádom de nagyon messze van Sad
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Spirit 2007-11-10, 20:00

ufff...az szép.... affraid MÁzlira alap fel sem próbálnak ülni xD Razz Twisted Evil hát igen.^^ ő az én lovam nekem aranyos csak Razz cerelmes nyáron is felültem a szomszédos box ajtajára mert nem volt benn a Csinos, Matyival dumáltunk erre azt veszem észre hogy Mázli odajött és szagolgat örül megsimiztem mondom "látod Matyi az én lovam engem szeret" Razz meg olyan aranyos, múltkor pl. hozzámbújt, meg áá imádom Razz
Spirit
Spirit
Új tag
Új tag

Hozzászólások száma : 52
Age : 30
Location : GyöngyösSolymos
Registration date : 2007. Oct. 14.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  polomandi 2007-11-10, 21:33

de ti egész nyáron eggyüt lesztek mi meg örülünk egy hétnek...és még a boxába se mehetek be csak ha pucolom vagy ha én kapnám lovaglásnál...
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Pici Csillagfény 2007-12-01, 17:33

Az a csaj sík hülye, egyik nap kiírja msn-re hogy ha vaki tud eladó arab csikót akkor az írjon. Múlt héten meg óra elött elekzdi az arab nem csak az angol a jó :@ Bszná szét magát minek neki nagy paci ha még ponygolni is alig tud woow megnekem dumál hogy eösszőr tanúljak meg ponyin majd úgy nagylovon lovagolni mérges, dühös az biztos hiába van a nagyapjána 50 vagy hány lova én messze lefölözöm a lovagló tudásommal. XD Meg ráűl a pici ponyra... /észlény/

am. polomandi hafis esésem nekem is volt már XD tavaj jamboreen egy egyhete belovagolt paccra ráűltem, ozt megijedt a zsáktól XD volt ám galopp lol meg esés
Pici Csillagfény
Pici Csillagfény
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 412
Age : 30
Location : gyufászdoboz
Registration date : 2007. Oct. 06.

http://chilipaci.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  polomandi 2007-12-02, 00:39

eh én ugy felülnék Nenora még ha le is esek.. Very Happy
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egyéb állatok - Page 3 Empty Re: Egyéb állatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.