Ponyclub tagok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy pingvin naplója

2 posters

Go down

Egy pingvin naplója Empty Egy pingvin naplója

Témanyitás  Gengsty 2007-11-20, 23:49

Ez itt Maxiking naplója! Saját tulajdon, kérem a megtalálót, a naplót juttassa vissza hozzám. Minden nap megtalál a ClubPenguin utcai iglumban... (Vészhelyzet esetére, ha elveszne a napló)

2007. november 20.
Ma elég rossz hangulatban ébredtem. Mikor megéreztem csőrömön a hideg vízcseppet, azonnal tudtam, hogy szép napunk van és megint olvadozik az iglum... Azt a fránya időjárást, miért nem lehet egyszer pingvineknek kedvező. Magamban morogva elláttam Pamacsot és Pacnit a pufflejeimet. Ma hagytam, had gurgulásszanak a házban, elég dolgom van, nem akartam magammal vini őket. Reggeli kávémat szürcsölgetve olvastam a PenguinTimes-ot... Mára semmi érdekes... De három nap és kezdődik a meglepetésbuli, amire már nagyon készülök. Úgy gondoltam először frissítőnek sledezek egyet a munka előtt. Minden lejtőn mentem egy menetet (természetesen nyertem) majd játszottam egyet a halászház földszintjén 4-eset. Épp távozóban voltam, mikor észrevettem, Rockhopper hajója, a Migrator eltűnt a partról. Azonnal rohantam a világítótorony tetejére és a távcsőből vetettem egy utolsó pillantást a hajóra. Remélem nemsokára visszatér. Na, de vár a munka...a pizzázóban rendben ment minden, bár mire végeztem az összes pizza elkészítésével rendesen elfáradtam. Már kevertem a pizza- és a csípős szószt. Na de amint végeztem eldobtan kötényemet és rohantam a puffleboltba visszaterelni a legelőről a kihajtott puffle-ket. Egy-kettő megint meglógott, de nem baj, majd reggelre úgyis meglesznek... Fáradtan tértem haza Pacnihoz és Pamacshoz, akik triplaszaltókkal táncoltak körül, mikor megláttak. Megetettem őket, és a meglepetésbuliról álmodozva elaludtam jégágyamban.

*Szinte minden nap 5 percet szórakozok a pingun, akkor is, ha nincs is rá időm...néha többet XD És ide írom le, mit csináltam aznap, mi történt a pingu szemszögéből Razz*
Gengsty
Gengsty
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 875
Age : 33
Location : Ruhásszekrényben, talán nem molyzsák fogságában :P
Registration date : 2007. Oct. 06.

http://www.clubpenguin.com

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  Gengsty 2007-11-21, 21:56

2007. november 21.
Végre igazi hűvös időnk volt... Úgy -15 fok körül... Az ilyen időt szeretem én. Először elláttam a pufflejeimet, majd Pacnit sétáltattam. Elmentünk ide-oda játszani, de nem találtam meg, mit szeret... Pamacs imád szörfözni és egy kis szörfdeszkán mindig jön utánam, de Pacni... A világítótorony látcsövéből még mindig látni a Migratort, elég távolról, de látni. Később hazavittem Pacnit és kezdődött a munka. Ma is a Pizza Parlorba és a puffleboltba osztottak be. Kezdek belejönni a pizzásba, ma már csak kettőt rontottam el. Tíz legelőröl tereltem vissza a puffleket és egy sem lógott meg. Utána benéztem a színházba, hátha felbukkan újra a sárga puffle, de hiába... Egyszer láttam feltűnni a páholyban, azóta semmi. A színdarab pedig elég csapnivaló, nem szeretem az ilyen űrdolgokat, de talán a következő jobb lesz. Majd a meglepi buli első napján lesznek szörfversenyek, beneveztem. Ezért ma fogtam Pamacsot és elmentünk edzeni a versenyre. Hát elég siralmas volt... Egy menet alatt 2x estem, nem tudom, mennyi esélyem van így. Miután kiértünk a partra megszédültem, és minden elsötétült előttem...


* Az a minden elsötétült azt jelenti, h ledobott a szerver. Egyébként tudom, baromságnak tartjátok a naplót, de jól esik irogatni, mégha a kutyát se érdekli is Razz *
Gengsty
Gengsty
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 875
Age : 33
Location : Ruhásszekrényben, talán nem molyzsák fogságában :P
Registration date : 2007. Oct. 06.

http://www.clubpenguin.com

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  polomandi 2007-11-22, 22:09

eh sztem ez nagyon jó Smile nem is tudtam,h elment rockhopper XD
és mikor is lesz a buli? foltasd mert tök jók ezek a naplók Razz
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  Gengsty 2007-11-23, 00:52

2007. november 22.
Ma már a jégvirágaim is hervadozni kezdtek ettől a fránya melegtől... De egész jó hangulatban telt a napom, mert ma semmilyen munkára nem osztottak be. Elláttam a pufflejeimet, majd eltotyogtam a kávézóig, ahol egy csésze kávét szürcsölgetve olvastam a friss újságot. Nem káprázott a szemem, a sárga puffle valóban létezik! Állítólag a kultúra fejlődése miatt bújtak elő, mert kreatív, kulturális lények. Talán majd örökbefogadhatóak is lesznek valamikor, de gondolom nekem, átlagpingvinnek elérhetetlen... Reménykedjünk. Aunt Arctic nem válaszolt a levelemre. Végre holnap itt a meglepetésbuli. Állítólag Rockhopper itthagyta egy őszi játékát, szerintem a buli elején felállítják újra. Apropó Rockhopper, a Migrator egyre távolabb van, de még mindig látható, bár holnapra már csak egy apró pötty lesz. Később elvittem Pacnit sétálni, és mivel kevesen voltak a színházban bállhattunk szereplőnek is. Így sokkal élvezetesebb az egész. Utána persze vittem Pamacsot szörfözni, de eléggé fújt a szél, és veszélyes lehet, ezért nem mentünk egy egész kört, előtte hazamentünk. Otthon apró hószobrocskákat faragtam díszítésnek. Majd fáradtan hóágyamba dőltem és elaludtam.
Gengsty
Gengsty
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 875
Age : 33
Location : Ruhásszekrényben, talán nem molyzsák fogságában :P
Registration date : 2007. Oct. 06.

http://www.clubpenguin.com

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  polomandi 2007-11-28, 20:42

nah hogy van a pingud ST ? ZD rég hallottunk róla
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  Gengsty 2007-11-28, 20:48

Heh... Hiányzik valakinek XD Na majd hallat magáról, ha ráér élni XD
Gengsty
Gengsty
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 875
Age : 33
Location : Ruhásszekrényben, talán nem molyzsák fogságában :P
Registration date : 2007. Oct. 06.

http://www.clubpenguin.com

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  polomandi 2007-11-28, 22:29

igen nekem hiányzik tök jó olvasgatni XD
polomandi
polomandi
Fórumfüggő
Fórumfüggő

Hozzászólások száma : 1010
Registration date : 2007. Oct. 06.

Vissza az elejére Go down

Egy pingvin naplója Empty Re: Egy pingvin naplója

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.